Rudolf Fila (1932-2015)

Jindřich VIII.

tisk, akvarel, papír, 2004, 47,5 x 29 cm, sign. PD R. Filla 04

ID: 281330

Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:55

Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)