Zkřížené meče (PF 1976 Tomáš Svoboda)
litografie, 1975, 9,3 x 12,2 cm, sign. DU Kamil Lhoták 75
Literatura: soupis Morávek č. 67; Kamil Lhoták, Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby, str. 438, č. 72
člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
ID: 281334
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 16:59
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)