Rybník u Stráže
olej, plátno, 1967, 54 x 118 cm, sign. PD V. V. Novák 1967, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem
ID: 281350
Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 17:15
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)