Slunečnice
olej, lepenka, 1958, 48,5 x 38,5 cm, sign. LD K. Skála 58, rám, rám zašlý
Antiqari.at Radhošťská
žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, poté prof. Souverbieho na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen JUV v Praze
ID: 281354
Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 17:19
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)