Stanislav Odvárko (1913-1985)

malíř, básník, grafik, typograf

Předjaří

olej, deska, 34 x 48,5 cm, sign. PD S. Odvárko, rám

ID: 281357

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:22

Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)