Protržené nebe
litografie, 53,5 x 38 cm, sign. DU Stanislav Holý, č. 44/50
žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 281363
Vyvolávací cena: 3.350 CZK (140 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 17:28
Aktuální cena: 3.350 CZK (140 €)