Tvář
litografie, 64,5 x 47 cm, sign. DU Stanislav Holý, č. 52/60
žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 281364
Vyvolávací cena: 3.350 CZK (140 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:29
Aktuální cena: 3.350 CZK (140 €)