Jiří Chadima (1923)
žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar; malíř, grafik; do 1958 pracoval v oboru užité a knižní grafiky a propagační tvorby; vystavoval jako host na členských výstavách SČUG Hollar; od 1958 vystavuje obrazy a grafiku se skupinami Tvorba a Městská krajina v Hradci Králové; zastoupen ve sbírkách GHMP, Galerie moderního umění v Hradci Králové, GU Karlovy Vary aj.
Zdechovice I.
akvarel, kombinovaná technika, papír, 1955, 18,5 x 21 cm, sign. PD Chadima, pasparta, rám
ID: 281386
Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 17:51
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)