Jaroslav Kafka (1896-1973)

Principál

akvarel, kombinovaná technika, karton, 1960, 46,5 x 25 cm, sign. PD Kafka, rám

soukromý žák prof. M. Boháče a Kuttmanna

ID: 281390

Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.334 €)

Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:55

Aktuální cena: 32.000 CZK (1.334 €)