My oni (Souboj)
litografie, 2008, 38 x 26,5 cm, sign. PD Marina Richter 2008, č. 9/55
studium na VŠUP v Praze
ID: 281397
Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:02
Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)