Marina Richter (1962)

Zapomenuté vánoce

litografie, 1999, 29,5 x 40,5 cm, sign. PD Marina Richter 1999, č. 16/75

studium na VŠUP v Praze

ID: 281400

Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:05

Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)