Zapomenuté vánoce
litografie, 1999, 29,5 x 40,5 cm, sign. PD Marina Richter 1999, č. 16/75
studium na VŠUP v Praze
ID: 281400
Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:05
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)