Zbyněk Havlín (1976)
akryl, plátno, 2022, 80 x 100 cm, sign. vzadu Havlín
Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:41
Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)