Zbyněk Havlín (1976)

Věneček

akryl, plátno, 2022, 80 x 100 cm, sign. vzadu Havlín

ID: 281436

Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:41

Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)