Lukáš Bradáček (1964)

Pomněnka I.

akryl, plátno, 2009, 70 x 70 cm, sign. DU L. Bradáček

ID: 281437

Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:42

Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)