Žbluňk
olej, plátno, 2016, 75 x 110 cm, sign. PD J.Spěváček 2016, lišta, Jan Spěváček absolvoval Fakultu výtvarných umění v Brně u prof. J. Načeradského. Převážná část jeho tvorby se zaměřuje na zachycování krajinných výjevů, čímž se hlásí k tradici české krajinářské školy. Jeho hlavní zájem spočívá však ve vodních hladinách a biotopech. V malbách najdeme především vodní ptactvo a výjevy z vodní říše. Vodní plocha mu dovoluje vytvářet dojem zrcadlení a může sloužit jako místo pro reflexi vlastního duševního rozpoložení
ID: 281450
Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:55
Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)