Hiroshige Utagawa (1797-1858)

Miya: Atsuka Terminal

dřevořez, 33,9 x 22,2 cm, nalepeno na černém papíru, značeno LD, místy poškozeno

Antiqari.at Radhošťská

ID: 281467

Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:12

Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)