František Horký (1879-1936)

olej, plátno, 39 x 49 cm, sign. PD Fr. Horký, rám, malba místy zkrakelovaná

studijní cesty do Paříže, Mnichova a Holandska

ID: 281470

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:15

Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)