Antonie Müllerová - Povondrová (1928-?)

Na Dunaji

olej, karton, 60 x 42 cm, sign. PD Povondrová, rám

ID: 281473

Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:18

Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)