Jaroslav Štika (1906-1940)

bratr grafika Karla Štiky, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

Žena v kroji

akvarel, běloba, uhel, papír, 43 x 26 cm, sign. PD, rám, na papíře jsou místy skvrny od vody

Antiqari.at Radhošťská

žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

ID: 281477

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:22

Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)