František Zikmund (1893-1955)

olej, plátno, 71,5 x 55 cm, sign. LD F. Zikmund, rám

žák prof. E. Dítěte a K. V. Maška na VŠUP v Praze, poté prof. M. Pirnera na AVU tamtéž

ID: 281482

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:27

Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)