Josef Antonín Zázvorka (1894-1980)

Zátíší s kyticí a šálkem

olej, plátno, 1941, 50,5 x 69,5 cm, monogr. PN JZ 41, rám, na rámu drobné oděrky

ID: 281483

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:28

Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)