Zátíší s kyticí a šálkem
olej, plátno, 1941, 50,5 x 69,5 cm, monogr. PN JZ 41, rám, na rámu drobné oděrky
ID: 281483
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:28
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)