Eva Spěváčková (1980)

Nirvanický vítr

tempera, olej, 2009, 115 x 90 cm, sign. vzadu Spěváčková

žákyně doc. P. Veselého a T. Lahody na FaVU při VUT v Brně

ID: 281632

Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:15

Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)