Jan Pražan (1979)
olej, plátno, 2009, 111 x 190 cm, sign. vzadu Pražan 09
Vyvolávací cena: 13.900 CZK (580 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:30
Aktuální cena: 13.900 CZK (580 €)