Zdeněk Adamec (1934-2017)

Zamilovanost

olej, plátno, 63,5 x 48,5 cm, sign. LD Adamec, rám

Antiqari.at Radhošťská

ID: 281667

Vyvolávací cena: 23.500 CZK (980 €)

Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:50

Aktuální cena: 23.500 CZK (980 €)