Zdeněk Raiser (1935)

fotograf, malíř, kameraman

Tragédie v cirku…

akryl, plátno, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser 20, napínací rám

ID: 281680

Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:03

Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)