Reflektory v mém ateliéru
originální dobová signovaná bromostříbrná fotografie, 1957, 17,9 x 24,1 cm, sign. vzadu Václav Chochola, přiložen certifikát pravosti (certifikováno podpisem vnuka)
Literatura: publikováno v: monografie Artia Václav Chochola (1960), Kabinety Vzpomínek (1993)
žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze
ID: 281744
Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:07
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)