Kachničky ve vodě
olej, karton, 1957, 35 x 45 cm, sign. PD Doubravová 1957, rám, na zadní straně popsáno autorkou, rám poškozen
ID: 281852
Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:05
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)