Jaroslav Peregrin Kloc (1894-?)

U rybníku

olej, karton, 34 x 48,8 cm, sign. PD Kloc

ID: 281854

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:14

Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)