Jaroslav Peregrin Kloc (1894-?)
olej, karton, 34 x 48,8 cm, sign. PD Kloc
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:14
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)