Ella Malíková (1927)

Pramice na jezeře

olej, plátno, 1961, 50,5 x 68,5 cm, sign. PD E Malíková 61, rám, Absolventka reálného gymnázia v Nymburce, Vysoké školy technické, obor architektura a Pedagogické fakulty UK Praha, obor výtvarná výchova, deskriptivní geometrie a matematika. Pedagožka výtvarné výchovy gymnázia v Českém Brodě, Poděbradech a Nymburce. V r. 1962 s manželem Vladimírem Malíkem založila a vedla výtvarný odbor Lidové školy umění v Nymburce. Autorka obrazů a řady grafických prací.

ID: 281855

Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:17

Aktuální cena: 700 CZK (30 €)