Jan Nosek (1876-1966)

Léto v horách

olej, dřevo, 42 x 51,5 cm, sign. LD Nosek, rám

ID: 281860

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:35

Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)