Jan Stehlík (1948-1999)

olej, překližka, 37,5 x 56,5 cm, sign. PD J. Stehlík, rám, na rámu drobné oděrky

žák prof. J. Kolomazníka a R. Šraibra na Střední průmyslové škole kamenické a sochařské v Hořicích

ID: 281864

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:43

Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)