Zátiší s džbánkem a ovocem
litografie, 2002, 12,5 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 2002, č. 9/100
žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
ID: 281891
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:21
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)