Jaroslav Pokorný
olej, karton, 19 x 26 cm, sign. LD Pokorný, rám
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:40
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)