Otakar Zemina (1899-1990)

akvarel, papír, 1916, 22,8 x 15,7 cm, sign. LD Zemina 1916, rám, ošoupaný rám

ID: 281920

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:55

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)