Zamilovaní
litografie, 1977, 17 x 5,5 cm, sign. UD Dagmar Berková 77, autorský tisk, mírně pokrčený papír
studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
ID: 281921
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:05
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)