litografie, 1984, 12,7 x 9,8 cm, sign. PD Micahela 84, č. 4/70
žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
ID: 279009
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:28
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)