Ráno na Lipně
olej, plátno, 45 x 85 cm, sign. PD L.H. Struna, rám, vzadu štítek s popisem
ID: 279173
Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:52
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)