Petr Fiala (1969)
litografie, 2009, 24,5 x 17 cm, sign. PD Fiala 2009, a.t.
Antiqari.at Radhošťská
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 21:34
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)