Transformace
olej, plátno, 1993, 72 x 72 cm, sign. B Budil 93, rám, Bedřich Budil je český malíř a výrazná postava českého výtvarného umění. Jeho život i tvorba jsou spojeny s oblastí kolem Jindřichova Hradce. Budilovy malby často zachycují krajinné a zvířecí výjevy v nezvyklých barevných a dějových kombinacích. Zachycuje tak až surrealistické příběhy, podtržené detailním rukopisem groteskním důvtipem
žák prof. K. Součka na AVU v Praze
ID: 281301
Vyvolávací cena: 120.000 CZK (5.000 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 16:26
Aktuální cena: 120.000 CZK (5.000 €)