Bílá linka
serigrafie, 1997, 36,8 x 31 cm, sign. PD P. Písařík 97, č. 13/100
Provenience: vytvořeno pro Galerii MXM
žák prof. J. Ptáčka a S. Kolíbala na AVU v Praze, člen skupiny Pondělí
ID: 281327
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 16:52
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)