Jindřich VIII.
tisk, akvarel, papír, 2004, 47,5 x 29 cm, sign. PD R. Filla 04
ID: 281330
Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 16:55
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)