List z kalendáře
tisk, akvarel, papír, 2011, 60 x 47 cm, sign. PD R. Fila 11
ID: 281331
Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:56
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)