William Blake
tisk, běloba, akvarel, papír, 2012, 40 x 33 cm, sign. DU R. Fila 12
ID: 281332
Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:57
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)