Portrét ve vlámském klobouku
litografie, 1999, 49,5 x 34,5 cm, sign. DU Marina Richter 99, č. 61/75
studium na VŠUP v Praze
ID: 281398
Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:03
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)