Utagawa Kunisada (1786-1865)

Spor (diptych)

dřevořez, 36,6 x 25,5 a 37 x 25,8 cm, nalepeno na růžovém papíru, značeno v dolní části, papír místy pokrčený, místy poškozeno

Antiqari.at Radhošťská

ID: 281466

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:11

Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)