R. Mach
olej, plátno, 1927, 31,5 x 31,5 cm, sign. PD R. Mach 1927, rám
Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:19
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)