S motýli
litografie, 2007, 12,5 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 07, č. 74/110
žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
ID: 281892
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:20
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)